• English (English)

سلامت بی مرز

معرفی ما

تاریخچه  آسمان آبی پارس
شرکت آسمان آبی پارس در سال 1383 با ایده شناسایی برترین محصولات غذایی و واردات آن تاسیس شد و سعی کرده است تا به این طریق به ارتقاء سلامت غذایی خانواده کمک کند. براین اساس اولین محصولی که توسط این شرکت وارد کشورشد ، انواع کمپوت آناناسDole بود . با توجه به کیفیت بالای محصولات Dole واستقبال مصرف کنندگان و فروشندگان و درخواست بازار برای سایر محصولات ، تصمیم گرفتیم دیگرمحصولات Dole شامل سالاد مخلوط میوه ، کمپوت آلوئه ورا،کمپوت انبه ،کمپوت مخلوط میوه های گرمسیری ، کنسرو ذرت ، آب میوه ، آب آناناس طبیعی ، پارافیت میوه را هم به سبدکالا وارد کنیم.
پس از کسب موفقیت در این زمینه ، با حضور در نمایشگاههای بین المللی SIAL فرانسه و ANOGA آلمان و GULFFOOD دبی ، بررسی و شناسایی دیگر محصولات غذایی را برنامه ریزی کردیم و در نتیجه محصولات دیگری مثل کمپوت هلو Kronos ، کمپوت Farm king ، تن ماهی و سالادتن Rio mare ، کنسرو تن ماهی Happy Tuna هم در سالهای بعد توسط این شرکت وارد بازار شد و با توجه به کیفیت مطلوب این محصولات ،توانستیم رضایت بالای مصرف کنندگان و فروشندگان محصول را جلب کنیم . درحال حاضر بر اساس مقررات جدید بازرگانی دولت ، این شرکت کمپوت های آناناس Dole را در سراسر کشور توزیع می کند . نمایندگی های فروش ، در تمام استانهای کشور و سیستم پخش مویرگی تهران در حال فعالیت بوده همچنین فروش عمده کمپوت آناناس DOLE از زریق عاملیت های فروش مستقر در بازار عمده ایران صورت میپذیرد.این محصولات در تمام فروشگاههای زنجیره ای ، سوپر مارکت ها و خرده فروشی ها در دسترس مصرف کنندگان عزیز با قیمت مناسب قرار می گیرد .
در ادامه شرکت تولیدی بازرگانی آسمان آبی پارس همواره پیشرو در صنعت مواد غذایی بوده است و نهایت حمایت خود را از تولید داخلی و واردات محصولات با کیفیت و بینظیر داشته است، مشاوره امور بازرگانی، مشاوره در تهیه مواد اولیه صنایع غذایی از جمله توانمندی این مجموعه میباشد.
امیدواریم ، در کنار شما عزیزان ، کالایی شایسته خانواده های ایرانی ارائه کنیم تا به شعار ( سلامت بی مرز ) دست یابیم . شرکت آسمان آبی پارس نمایندگی کمپوت آناناس DOLE در ایران.
Powered by PARS DATA